Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 12:48
Линк
Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 2
25 септ. 14:40
Линк
Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3
01 окт. 10:29
Линк
Куќи/Вили , Струмица

SE PRODAVA KUKA VO CENTAR NA STRUMICA

115 000 ЕУР

Број на соби: 6

23 јул. 08:33 Машини и Алати , Струмица

CNC ruter

1 300 ЕУР Намалена цена

22 јул. 14:25 Автомобили , Струмица

Renault Megane 2006 top

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
21 јул. 15:38 Автомобили , Струмица

Touran 2009 г.

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 20:14 Мобилни телефони , Струмица

iPhone Xs 256GB

10 000 МКД

19 јул. 01:28 Автомобили , Струмица

Se prodava Opel Meriva

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
18 јул. 08:05 Автомобили , Струмица

Prodavam Mitsubushi

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 јул. 14:23 Автомобили , Струмица

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI FUL OPREMA

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 14:07 Автомобили , Струмица

HYUNDAI IX35 2.0 CRDI FUL OPREMA

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 11:26 Куќи/Вили , Струмица

Се продава куќа

Број на соби: 5
Површина: 140
14 јул. 15:24 Автомобили , Струмица

BMW 730D F01 M SPORT PAKET

75 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 14:16 Автомобили , Струмица

Se prodava

6 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 18:09 Моторцикли (над 50cc) , Струмица

BMW K1300R

9 400 ЕУР

Година: 2009
12 јул. 19:51 Станови , Струмица

Se izdava novo renoviran stan

220 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 јул. 16:47 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL ASTRA H 1.9

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 09:59 Моторцикли (над 50cc) , Струмица

BMW S1000 R Carbon

13 500 ЕУР

11 јул. 01:05 Автомобили , Струмица

Prodazba na polovno vozilo

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 19:08 Куќи/Вили , Струмица

Се продава

Број на соби: 7
Површина: 200
09 јул. 01:57 Автомобили , Струмица

Se prodava Audi A4 2.0 tdi

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 10:12 Станови , Струмица

Se izdava opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 јул. 08:27 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

Број на соби: 4
06 јул. 17:48 Станови , Струмица

Нов луксузен стан од 109м2 во зграда Manhattan

1 ЕУР

Број на соби: 4
06 јул. 08:59 Друго , Струмица

MaxTV od Telekom mk

300 МКД

04 јул. 18:32 Станови , Струмица

Luxuzni Stanovi Apartmani na prekrasni lokacii

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации