Македонски | Shqip | English |
Денес 20:57
Линк
Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 22:30
Линк
Автомобили , Струмица

Opel Meriva

100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

05 јул. 22:17 Автомобили , Струмица

Opel zafira 1.9cdti cosmo 6 brzini

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул. 22:01 Автомобили , Струмица

Lancia MUSA

2 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 јул. 21:49 Автомобили , Струмица

Fiat punto 1.2 benzin

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
05 јул. 21:17 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz A 180

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 10:48 Станови , Струмица

STAN VO STRUMICA 72m2

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 јул. 00:35 Автомобили , Струмица

Opel Astra

1 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул. 17:41 Автомобили , Струмица

Citroen C5

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 08:35 Автомобили , Струмица

Opel Insignia 2.0 CDTI 96 kw

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 јул. 13:15 Станови , Струмица

Se izdava nov namesten stan vo Strumica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
02 јул. 17:00 Автомобили , Струмица

Mercedes E350

22 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 16:24 Автомобили , Струмица

Mercedes C200cdi

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 јул. 13:52 Автомобили , Струмица

BMW 320D во одлична состојба

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 19:16 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A6 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 јун. 19:08 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Sorento -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
29 јун. 14:40 Автомобили , Струмица

BMW 530 Xdrive Facelift -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 13:59 Станови , Струмица

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 70
28 јун. 16:57 Автомобили , Струмица

Opel Astra

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 13:01 Автомобили , Струмица

VW Touareg 3.0 TDI V6

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 12:53 Автомобили , Струмица

VW SHARAN 1.9 TDI 85KW

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 07:32 Автомобили , Струмица

Ford Focus

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 00:15 Автомобили , Струмица

Audi A8 4.2 351ks

33 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 23:52 Автомобили , Струмица

Audi Q7

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 19:11 Автомобили , Струмица , Василево

VW Passat karavan

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 16:33 Куќи/Вили , Струмица

Kuka so dvorno mesto od 2300m2 s Murtino

12 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток