Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 12:27
Линк
Автомобили , Струмица

Citroen C3 2006 benzin plin

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 16:45
Линк
Автомобили , Струмица

Mercedes A 180

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

06 септ. 02:02 Автомобили , Струмица

Peugeot

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
06 септ. 01:58 Станови , Струмица

Se izdava pod kirija

Број на соби: 2,5
06 септ. 01:52 Автомобили , Струмица

Мini cooper

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 септ. 22:08 Друго , Струмица

topoli

04 септ. 23:48 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
04 септ. 15:53 За Деца Мебел/Опрема , Струмица

Kolicka za bliznaci Bebetto 42

28 000 МКД

01 септ. 22:38 Автомобили , Струмица

Mercedes glc 250 so oprema od 300

35 000 МКД

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 19:17 Автомобили , Струмица

Fiat bravo 1.9

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 15:10 Автомобили , Струмица

Range Rover Evoque 48.000km 2017

37 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
30 авг. 18:10 Играчки Конзоли и додатоци , Струмица

NBA 2K23 - PS4

1 300 МКД

30 авг. 08:28 Автомобили , Струмица

Ford fusion staklo

3 000 МКД

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
30 авг. 07:53 Машини и Инвентар Друго , Струмица , Ново Село

Drobilici za drvo

1 ЕУР

30 авг. 06:35 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persisko carstvo

250 ЕУР

30 авг. 06:35 Домашни Миленичиња Кучиња , Струмица

Pomeranci

29 авг. 11:50 Плацови/Ниви и фарми , Струмица , Босилово

Plac za deloven objekt Strumica

25 ЕУР

28 авг. 23:28 Мопеди (под 50cc) , Струмица

Se prodava vespa 80c 4t

230 ЕУР

28 авг. 15:08 Автомобили , Струмица

Se prodava Audi A6 1.9

2 499 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
25 авг. 23:47 Станови , Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 авг. 23:46 Деловен простор Магацин , Струмица

Se izdava magacin

420 ЕУР / месечно

25 авг. 15:32 Мопеди (под 50cc) , Струмица

Skuter Hamachi 50cc

25 авг. 14:58 Автомобили , Струмица

Renault Espace Diesel 1998

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 12:28 Облека/Обувки Женски , Струмица

Vencanica racno izrabotena

700 ЕУР

24 авг. 20:51 Машини и Алати , Струмица

MASINA ZA POLIKOLOR EXTRA CENA

111 ЕУР

24 авг. 11:08 Автомобили , Струмица

Se prodava renault megane 1.6 benzin na delovi

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
22 авг. 20:32 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

se prodava niva

13 500 ЕУР

21 авг. 22:24 Станови , Струмица

Apartment33

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
21 авг. 18:36 Друго , Струмица

British shorthair

21 авг. 14:15 Автомобили , Струмица

Audi A6 2.0tdi 2007

10 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации