Македонски | Shqip | English |

01 авг. 15:05 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz E 350 CDI DPF 4 Matic BlueEFFICIENC

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 13:05 Автомобили , Струмица

Citroen Xsara

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
01 авг. 11:27 Автомобили , Струмица

Mercedes E 250 Dobro zacuvan

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
31 јул. 17:33 Автомобили , Струмица

Citroen c3 1.4 hdi

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
31 јул. 04:04 Автомобили , Струмица

Opel Corsa

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
30 јул. 14:45 Станови , Струмица

SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA STRUMICA

Број на соби: 4
Површина: 100
29 јул. 23:15 Автомобили , Струмица

AUDI Q5 SLINE

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 13:34 Автомобили , Струмица

Fiat Chroma Super cena

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 22:23 Автомобили , Струмица

Audi A4

11 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
27 јул. 14:06 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz 200

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул. 14:06 Автомобили , Струмица

VW Polo 1.4 TDi Blue Motion

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 13:46 Автомобили , Струмица

VW Jetta

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 јул. 13:30 Автомобили , Струмица

Mercedes Benz -02

6 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 19:52 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz B180

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
26 јул. 14:03 Автомобили , Струмица

BMW 530

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 13:41 Автомобили , Струмица

Audi A5 2.7 TDI Sportback 2 x S-line

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 16:38 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Corsa 1.2 Benzin Plin

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
24 јул. 16:38 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Megane 1.5 Dci

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
24 јул. 15:41 Автомобили , Струмица

Citroen C4 1.4

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 85 000 - 89 999
23 јул. 13:33 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

10 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
23 јул. 10:40 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz C 200

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 22:21 Автомобили , Струмица

Renault Megane Scenic

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 16:57 Автомобили , Струмица

Opel Corsa

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
21 јул. 22:42 Автомобили , Струмица

BMW 320 dizel

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 17:26 Автомобили , Струмица

Audi A6 allroad -11

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
20 јул. 17:39 Автомобили , Струмица

Fiat Punto 1.2

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 јул. 13:43 Автомобили , Струмица

VW Passat 116ks vo delovi

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток