Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Живеалишта | Станови | Pazar3

03 септ. 11:53 Станови , Свети Николе

Stan od 100m2 vo Sveti Nikole

43 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
08 јул. 21:33 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
11 јун. 09:11 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
13 јан. 03:27 Станови , Свети Николе

Stan od 50m2 vo Sveti Nikole itno

18 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
09 ноем. 12:48 Станови , Свети Николе

Stan 50m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
Површина: 50
29 мај 13:04 Станови , Свети Николе

Garsonjera vo Centar

14 000 ЕУР

Број на соби: 1
17 мар. 17:09 Станови , Свети Николе

SE IZDAVA NOV STAN VO TAFTALIDZE 1

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Кон почеток