Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 11:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Hyundai Getz 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

22 апр. 12:24 Автомобили , Свети Николе

Hyundai i30 2009

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 14:37 Градежни материјали , Свети Николе

Betonski stubovi

110 МКД

05 апр. 10:41 За Деца Играчки , Свети Николе

Unikatna racna izrabotka

150 МКД

05 апр. 09:52 Часовници и Асесери Женски , Свети Николе

Racno izraboteni brosevi

120 МКД

04 апр. 12:10 Услуги Друго , Свети Николе

Sef so 3 tocki na fiksiranje

1 ЕУР

31 мар. 16:13 Земјоделски животни , Свети Николе

Svinji tovenici

95 МКД

31 мар. 12:00 Друго , Свети Николе

Bananski kutii

40 МКД

20 мар. 16:07 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
14 мар. 10:28 Земјоделски животни , Свети Николе

Pcelni semejstva

12 мар. 14:39 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz ML 320 2006

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:28 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Plac

1 ЕУР

21 фев. 13:01 Автомобили , Свети Николе

Alfa Romeo 156

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 01:04 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 20:06 Мобилни телефони , Свети Николе

iPhone Xs Max

450 ЕУР

06 фев. 01:09 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

prodavam nivi

02 фев. 10:45 Автомобили , Свети Николе

Audi A4

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 02:00 Автомобили , Свети Николе

Se prodava passat cc

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 14:23 Автомобили , Свети Николе

Audi A4

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
14 јан. 15:20 Мебел/Инвентар и Уредување Друго , Свети Николе

Magnetna dusek podloga

30 000 МКД

05 јан. 13:16 Автомобили , Свети Николе

Audi A6 1.9tdi

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 06:38 Земјоделски животни , Свети Николе

Misirki

1 200 МКД

27 дек. 15:29 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.9 CTDI

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации