Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 11:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Hyundai Getz 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

30 јул. 19:58 Машини и Алати , Свети Николе

AVTO DIGALKI DIZALICI

1 ЕУР

28 јул. 13:03 Друго , Свети Николе

Se prodava testatura MS

1 200 МКД

26 јул. 18:43 Станови , Свети Николе

Se izdaba stan

Број на соби: 3
21 јул. 21:52 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo centar na Sveti Nikole

Број на соби: 6
19 јул. 13:23 За Деца Играчки , Свети Николе

Smart Watch

1 000 МКД

15 јул. 14:59 Станови , Свети Николе

Prenokiste

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 јул. 16:42 Автомобили , Свети Николе

Prodavam Golf IV

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 20:21 Друго , Свети Николе

Ниви за продажба

1 ЕУР

08 јул. 16:29 Друго , Свети Николе

Golubi

300 МКД

30 јун. 08:43 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo selo Knezje Sveti Nikole

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 јун. 21:17 Услуги Друго , Свети Николе

Ormar za oruzje Ormar za puska

1 ЕУР

17 јун. 19:58 Автомобили , Свети Николе

VW Polo 1.2 bluemotion 2011

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 14:50 Мобилни телефони , Свети Николе

iPhone 6s

4 500 МКД

05 јун. 07:38 Машини и Алати , Свети Николе

Presi za drzaci

02 јун. 07:41 Автомобили , Свети Николе

Prodavam Mercedec Benz

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
31 мај 02:10 Претпријатие Автомобили , Свети Николе

SAXO SO KLIMA DIZEL

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 13:08 Автомобили , Свети Николе

VW Polo 1.2 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 17:20 Мопеди (под 50cc) , Свети Николе

Se prodava

75 000 МКД

16 мај 18:01 Автомобили , Свети Николе

BMW X3 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации