Македонски | Shqip | English |
11 јул. 19:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

08 мар. 19:21 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES B200 MOZE ZAMENA

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
04 мар. 12:46 Автомобили , Свети Николе

Fiat Brava 1.9 td 98

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
26 фев. 14:11 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES B200 MOZE ZAMENA

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев. 00:47 Автомобили , Свети Николе

VW Passat 2.0 140

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:47 Автомобили , Свети Николе

Renault 9

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
23 фев. 10:29 Автомобили , Свети Николе

Zastava 101

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 20:13 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz E 300

1 600 ЕУР

Година: 1987
Километража: 300 000 - 349 999
10 фев. 20:21 Автомобили , Свети Николе

Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 23:56 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 106

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
14 јан. 21:19 Автомобили , Свети Николе

Renault Laguna

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
10 јан. 12:56 Автомобили , Свети Николе

Audi 100 povolno

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан. 22:59 Автомобили , Свети Николе

YUGO 45

Година: 1990
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток