Македонски | Shqip | English |
04 дек. 18:57 Автомобили , Свети Николе

VW Caddy 2.0sdi

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
02 дек. 18:21 Автомобили , Свети Николе

FORD FOCUS 1.8 TDDI redizain -02

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 15:50 Автомобили , Свети Николе

BMW 530D FACELIFT

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 12:49 Автомобили , Свети Николе

VW PASAT 1.9 TDI ODLICNA SOSTOJBA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 20:32 Автомобили , Свети Николе

Mazda 2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
04 ноем. 21:29 Автомобили , Свети Николе

MERCEDES-BENZ A180

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 21:09 Автомобили , Свети Николе

Peugeot Partner

Година: 2000
Километража: 5 000 - 9 999
28 окт. 17:48 Автомобили , Свети Николе

Mazda 6

3 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
23 окт. 18:58 Автомобили , Свети Николе

Seat Ibica

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 08:03 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz C 220 CDI

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 00:43 Автомобили , Свети Николе

Lada Niva 4x4

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
10 окт. 09:18 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
08 окт. 10:47 Автомобили , Свети Николе

BMW 320D E46 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 899 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 13:45 Автомобили , Свети Николе

Renault Megane

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 20:18 Автомобили , Свети Николе

Yugo 45

800 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
30 септ. 18:12 Автомобили , Свети Николе

Renault Kangoo registrirano

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток