Македонски | Shqip | English |
11 јул. 19:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

30 јул. 18:10 Автомобили , Свети Николе

Mercedes E 200 CDI

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
18 јул. 01:17 Автомобили , Свети Николе

Seat Cordoba 1.9 tdi 90ps klimatronik

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
17 јул. 01:55 Автомобили , Свети Николе

Renault Laguna 2.2

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 20:08 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 206 1-4 HDI

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:34 Автомобили , Свети Николе

Alfa 147 moze zamena

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 11:45 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 1.7

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул. 01:04 Автомобили , Свети Николе

Audi 100 2.0

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
02 јул. 16:48 Автомобили , Свети Николе

AUDI 100 -95 menuvam za avtomatsko vozilo

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
29 јун. 12:18 Автомобили , Свети Николе

BMW 530

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 14:14 Станови , Свети Николе

Stan od 100m2 vo Sveti Nikole

46 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
20 јун. 19:41 Автомобили , Свети Николе

Chevrolet Captiva 2.0 D 150ks

9 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 јун. 08:56 Автомобили , Свети Николе

Audi 100

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
11 јун. 09:11 Станови , Свети Николе

Stan vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
05 јун. 02:17 Автомобили , Свети Николе

VW GOLF 3 BENZIN PLIN DIZNA SISTEM LOVATO

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток