Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 дек. 08:27
Линк
Автомобили , Свети Николе

Hyundai Getz 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:57
Линк
Мобилни телефони , Свети Николе

iPhone XR 128GB

160 ЕУР


04 јун. 13:21 Часовници и Асесери Унисекс , Свети Николе

Garmin fenix 5 plus

20 000 МКД

01 јун. 19:08 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Nivi vo s.Gorobinci Sveti Nikole

1 ЕУР

27 мај 07:56 Автомобили , Свети Николе

VW Passat b 5.5 2001

3 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
26 мај 23:02 Автомобили , Свети Николе

Jaguar S- Type 2.7 207hp !!Luxury Edition!!

6 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 21:36 Автомобили , Свети Николе

Се продава џип Hyundai 1.7 CRDi

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
11 мај 23:20 Автомобили , Свети Николе

Mercedes-Benz C 200 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 19:26 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Niva vo s.Mustafino

4 ЕУР

07 мај 19:34 Автомобили , Свети Николе

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 16:11 Мобилни телефони , Свети Николе

iPhone 8 64GB

170 ЕУР

17 апр. 19:55 Станови , Свети Николе

Nokevaliste Slavej

Број на соби: 1
Површина: 40
15 апр. 19:56 Автомобили , Свети Николе

Citroen AX 1.5 dizel 1997

550 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
11 апр. 10:26 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Niva so zgrada

7 000 ЕУР

08 апр. 13:21 Автомобили , Свети Николе

Mazda 5 1.6 CDVi Active

5 890 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 15:19 Автомобили , Свети Николе

Peugeot 306 1.9 obicen dizel

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
31 мар. 22:54 Автомобили , Свети Николе

Citroen Xsara

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
25 мар. 18:27 Аудио опрема Друго , Свети Николе

Numark mixtrack pro 3

9 000 МКД

25 мар. 18:26 Автомобили , Свети Николе

Audi A3 1.9 dizel 2004

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 18:26 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 6 2.0TDI 140ks

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:30 Автомобили , Свети Николе

Delovi za volvo s80

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
18 мар. 18:50 Автомобили , Свети Николе

VW Bora 1.9tdi

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 17:13 Автомобили , Свети Николе

Nissan Navara 2007

9 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 16:22 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Prodavam

1 000 ЕУР

14 мар. 11:30 Автомобили , Свети Николе

Opel Astra 2009

4 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 19:02 Плацови/Ниви и фарми , Свети Николе

Mesto vo Stroimanci

35 000 ЕУР

02 мар. 09:41 Автомобили , Свети Николе

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
01 мар. 20:17 Мобилни телефони , Свети Николе

Samsung Galaxy A70

10 000 МКД

25 фев. 04:23 Автомобили , Свети Николе

BMW 320d 2006

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации