Македонски | Shqip | English |
11 јул. 19:08
Линк
Автомобили , Свети Николе

Opel Astra H 1.9 CDTI 101hp

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

28 мар. 00:43 Автомобили , Свети Николе

Peugeot Partner 1.4 Plin

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
25 мар. 22:15 Автомобили , Свети Николе

VW Golf 4 TDI 1.9 131 hp highline so 6 brzini

3 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 16:44 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 2.0 dti

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 00:35 Автомобили , Свети Николе

Lada Samara

Година: 2000
Километража: 70 000 - 74 999
16 мар. 08:57 Автомобили , Свети Николе

VW PASSAT

18 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
07 мар. 16:57 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 21:54 Автомобили , Свети Николе

FIAT PUNTO 1.1 BENZIN/PLIN

1 250 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 11:50 Куќи/Вили , Свети Николе

Kuka 80m2 vo Sveti Nikole

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
04 мар. 10:06 Автомобили , Свети Николе

VW Passat

18 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
17 фев. 17:34 Автомобили , Свети Николе

OPEL ASTRA

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 100 000 - 109 999
17 фев. 11:33 Автомобили , Свети Николе

Renault Clio

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
14 фев. 09:11 Автомобили , Свети Николе

Zastava 128 odlicna

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 90 000 - 94 999
13 фев. 00:12 Автомобили , Свети Николе

Renault Clio

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток