Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


22 мар. 20:42 ,

VW Passat B6

7 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 14:32 ,

SEAT LEON 1.9 TDI -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 12:28 ,

RENAULT MEGANE

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
11 мар. 20:34 ,

Kombe

Година: 1999
Километража: 40 000 - 44 999
08 мар. 18:17 ,

Kia Ceed SW 1.6 crdi 90ks -08

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 16:32 ,

Skoda Felicia -97

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 120 000 - 129 999
26 фев. 11:20 ,

Kia Picanto 1.1i Gaz

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 20:18 ,

Ford Mondeo -99 1.8

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
09 фев. 19:56 ,

Ford Focus -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 12:37 ,

Mercedes Benz C 200 -00

900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
15 јан. 21:54 ,

Audi TT

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
06 јан. 19:47 ,

Seat Leon 1.9 tdi

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 16:47 ,

Seat Leon

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 16:59 ,

Audi A8

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 13:07 ,

Ford Galaxy Karavan

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 дек. 08:23 Претпријатие ,

VW Volkswagen Caddy

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999
11 дек. 14:08 ,

Seat Toledo 1.9 110 TDI -00

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации