Македонски | Shqip | English |
Вчера 22:18 Станови , Тетово

Stan vo Tetovo 141 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 20:17 Куќи/Вили , Тетово

Semejna kuka naselba Potok

129 990 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 15:57 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
15 јул. 20:20 Станови , Тетово

Stan od 57m2 vo Tetovo

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 јул. 11:01 Станови , Тетово

BANESE E RRE 80m2 NE AFERSI TE QENDRES SPORTIVE

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
14 јул. 19:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
14 јул. 13:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јул. 16:18 Станови , Тетово

Banesa me qira apartamente

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
10 јул. 01:30 Куќи/Вили , Тетово

Kuka ulica Goce Delcev 182

Број на соби: 4
Кон почеток