Македонски | Shqip | English |

Вчера 22:35 Автомобили , Тетово

Mini Cooper

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:41 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 230 Sportcoupe -06 itno

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:08 Автомобили , Тетово

WV BORA 1.9 TDI -99

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:48 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 1.9TDI 4 MOTOION full oprema SWISS MODEL

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:44 Автомобили , Тетово

VW Passat 1.9tdi karavan full oprema

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:12 Автомобили , Тетово

Fiat Stilo 1.9 jtd

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:12 Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 - TDI 1.9 EXTRA SWISS

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Вчера 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:00 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 220 CDI

3 299 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:51 Претпријатие Автомобили , Тетово

RENAULT KANGOO PIKAP TOVARNO

2 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:49 Претпријатие Автомобили , Тетово

NISSAN MICRA 1.5 DIZEL

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Lupo 1.0 i Full -00 Avto Connect

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:38 Автомобили , Тетово

BMW X6 3.5D XDRIVE

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:28 Автомобили , Тетово

BMW 530d 245HP Full Oprema

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:53 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:45 Претпријатие Автомобили , Тетово

Ford Focus 1.6 TDCI Full 09 Avto Connect

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:44 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Astra J 1.7 CDTI 6 Brzini 110 KS Full

6 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:35 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ CLK 270 AMG Body Kit

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:49 Автомобили , Тетово

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 14:14 Претпријатие Автомобили , Тетово

Renault Laguna 1.9 DCI 6 Brzini Full

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток