Македонски | Shqip | English |

Денес 09:13 Автомобили , Тетово

BMW 320D E90 Full M Packet

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:49 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.3 multijet MAXI

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:35 Автомобили , Тетово

Mini Cooper

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:41 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C 230 Sportcoupe -06 itno

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:49 Автомобили , Тетово

Toyota Aygo

3 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 20:45 Автомобили , Тетово

Opel Zafira

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:00 Автомобили , Тетово

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:38 Автомобили , Тетово

BMW X6 3.5D XDRIVE

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:32 Автомобили , Тетово

Opel Corsa

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:53 Автомобили , Тетово

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:35 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ CLK 270 AMG Body Kit

7 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:07 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo Tetovo

22 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Кон почеток