Македонски | Shqip | English |

Тетово | Pazar3


Денес 20:17 Автомобили , Тетово

Honda Odyssey EX L mini van -00

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 20:13 Автомобили , Тетово

GOLF 6 2.0 TDI 110PS

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:05 Куќи/Вили , Тетово

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
Денес 18:58 Автомобили , Тетово

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:34 Автомобили , Тетово

BMW X3 2.0 X Drive 145000 km

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:02 Станови , Тетово

Stanovi kuki i drug nedvizen imot

100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 17:57 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 17:11 Станови , Тетово

Banesa ne Tetove

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 17:08 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Touran 1.9 Tdi Bluemotion -09

8 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:04 Претпријатие Автомобили , Тетово

Citroën Jumpy 2.0 HDI -08 model

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:45 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.2 benZin -02 159.000 km original

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 2.0 Tdi -07 full

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 5 TDi 140hk DSG

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes C200 CDI -07 Automat Facelift

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:34 Претпријатие Автомобили , Тетово

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw -06 AVTOCENTAR

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:27 Претпријатие Автомобили , Тетово

ALFA 147 1.6 88kw REG. FULL-07 AVTOCENTAR

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 4 1.9 TDI 110ks REG.-02 AVTOCENTAR

2 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:21 Автомобили , Тетово

Citroen C4 by loeb

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:07 Автомобили , Тетово

Seat Leon 2.0 TDI 150hp Excellence Full

11 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:21 Автомобили , Тетово

AUDI A4 2.7TDI V6

11 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:13 Претпријатие Автомобили , Тетово

Audi A4 1.9 TDI 101 KS Full 02 Avto Connect

3 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:08 Автомобили , Тетово

BMW X3 2.0D 130kW 177Ks

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:01 Автомобили , Тетово

BMW 330

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:23 Автомобили , Тетово

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:13 Автомобили , Тетово

Skoda Roomster 1.4 LPG 16V

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:48 Автомобили , Тетово

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:44 Автомобили , Тетово

VW Touareg

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:24 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:40 Автомобили , Тетово

PEUGEOT 308 1.6 HDI FACELIFT -15

10 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток