Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


17 јун. 14:37 ,

Opel Combo 2007 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
17 јун. 13:01 Претпријатие ,

Daihatsu Cuore 1.0 i Full 2008

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 11:53 ,

VW Golf 7 1.6TDI 105ks

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 10:04 ,

Banese me Qera në Tetovë

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
16 јун. 19:41
Линк
, ,

Bmw E46 316i 2004

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 11:41
Линк
,

VW Golf 6 2.0

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 08:43 ,

VW Golf 6 TDI 2.0 4Motion 122.000km 140ks highline 2011

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
15 јун. 18:28 ,

Shitet banes në qendër të Tetovës

Број на соби: 3
Површина: 50
15 јун. 12:14 ,

Stan vo Kulata kàj Sudot od 53m3

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 јун. 12:14 ,

Stan vo Kulata kaj Sudot od 53m3

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 јун. 12:13 ,

Stan kaj pazarot

65 000 МКД

Број на соби: 5
Површина: 120
15 јун. 11:16 , ,

VW Polo Fox 1.4 benzin

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
15 јун. 11:16 , ,

VW Golf 4 1.6 benzin i plin 1998

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 35 000 - 39 999
14 јун. 22:38 ,

VW Golf 3 TDI klima

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации