Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 14:10
Линк
,

VW Touareg 3.0 V6 TDI 286 HP

63 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 15:59
Линк
,

Mercedes-Benz C 200 4 matic 2019

42 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999

Вчера 18:58 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.5 crdi 2006 ekstra

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 18:57 Претпријатие ,

Renault Megane 1.9 dci 2005

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:56 Претпријатие ,

Opel Zafira 2.2 DTI 2004 so sedum sedista

2 550 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 17:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:30 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI 105ks sest brzini sedum sedista

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:15 ,

Kuka vo centarot na Tetovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 10
Вчера 15:57 ,

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 14:47 ,

BMW M3

21 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:42 ,

Toyota RAV4 Motor 2,2 Dizel SUV

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:02
Линк
,

VW Golf 7 1.6 BMT cup technology

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:08 ,

GOLF 6 TDI 1.6 DIESEL AUTOMATIC DSG 2012

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:13 ,

BMW 320D E90 full M Packet

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:25 ,

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 03:43 ,

Bmw 118M 2010 dizel

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации