Македонски | Shqip | English |

Тетово


10 јан. 14:14 ,

Opel Corsa B - 99

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
10 јан. 11:30 ,

Objekt 170m2 vo Tetovo itno

61 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 јан. 10:52 ,

Mercedes C 220 - 00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 18:56 ,

VW NEW BEETLE 1.9 TDI MOZE ZAMENA ZA POMALA -00

3 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
09 јан. 01:25 , ,

Mercedes E 220 -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:30 , ,

Opel Zafira -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 11:41 , ,

Rover 75 -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
07 јан. 21:23 ,

BMW 325i CABRIO -01

7 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 16:59 ,

VW Passat -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 14:39 , ,

Kia Carnival 2.9 TDI -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 11:45 ,

Ford Pikap 1.3 benzin -94

1 250 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 04:52 , ,

BMW 525 TDS -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 04:51 , ,

BMW 525 -98

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 18:59 ,

BMW 320d FUL OPREMA -00 ODLICNA AVTO CONECT

3 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 18:07 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2000

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 11:31 ,

VW Golf 4 TDI 81KW -98 AUTO TETOVA

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 18:13 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 13:02 ,

Stan od 110m2 vo Tetovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 јун. 19:47 ,

Banese atraktive 102m2

66 000 ЕУР

Број на соби: 4
Кон почеток