Македонски | Shqip | English |

Тетово


06 јан. 18:07 ,

VW GOLF IV 1.9 TDI 2000

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
06 јан. 11:31 ,

VW Golf 4 TDI 81KW -98 AUTO TETOVA

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 18:13 , ,

Mini Cooper 1.6 benzin -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 13:02 ,

Stan od 110m2 vo Tetovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 јун. 19:47 ,

Banese atraktive 102m2

66 000 ЕУР

Број на соби: 4


Кон почеток