Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:02
Линк
,

VW Golf 7 1.6 BMT cup technology

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 23:28
Линк
,

Banesa ne shitje Tetove

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70

22 јун. 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 12:40 Претпријатие ,

Avto Plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
22 јун. 12:39 Претпријатие ,

Audi Q5 2.0 TFSI 155kw 4x4 full 2010 Avtocentar

14 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:38 Претпријатие ,

Porsche Cayenne 3.2 benzin 4x4 2006 Avtocentar

10 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:36 Претпријатие ,

Range Rover Sport 2.7 TDV6 4x4 2007 Avtocentar

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:35 Претпријатие ,

Land Rover Freelander 2.2 TD4 112kw 4x4 2008 Avtocentar

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 12:35 Претпријатие ,

Toyota RAV 4 2.2 D4D 100kw 4x4 2009 Avtocentar

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:34 Претпријатие ,

Land Rover Freelander 2.0 TD4 82kw 4x4 2004 Avtocentar

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:33 Претпријатие ,

Hyundai Santafe 2.0 CDTI 83kw 4x4 2002 Avtocentar

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:33 , ,

Audi A4 3.0 Avant Quattro S

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:33 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 165kw full 2008 Avtocentar

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:31 Претпријатие ,

Citroen C6 2.7 HDI 150kw avtomatik 2006 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:30 Претпријатие ,

BMW E90 320D 120kw sest brzini full 2006 Avtocentar

6 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:30 Претпријатие ,

BMW e90 320d 120kw sest brzini full 2006g Avtocentar

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:29 Претпријатие ,

BMW E90 320d 120kw sest brzini 2006 Avtocentar

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:28 Претпријатие ,

BMW e90 320d 120kw 2006god. AVTOCENTAR

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:28 Претпријатие ,

Audi A6 3.0 TDI 165kw 4x4 quattro 2006 Avtocentar

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:27 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2009 Avtocentar

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:27 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 55kw full 2011 Avtocentar

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:26 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:25 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:24 Претпријатие ,

VW Jetta 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:24 Претпријатие ,

VW Passat 2.0TDI 103kw DSG avtomatik 2006 Avtocentar

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:23 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 tdi 77kw 7 sedista 2006 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:22 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 66kw 2010 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 12:21 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw full 2008 Avtocentar

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации