Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


22 јун. 12:20 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9TDI 77kw full 2007 Avtocentar

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:18 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 74kw 2011 Avtocentar

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:17 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9 TDI DSG 77kw 2009 Avtocentar

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:17 Претпријатие ,

Skoda Super B 1.8 tsi 118kw full 2008 Avtocentar

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:16 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B180 cdi 80kw 2007 Avtocentar

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:15 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 cdi 80kw sest brzini 2005 Avtocentar

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:14 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 cdti 55kw 2008 Avtocentar

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 12:13 Претпријатие ,

Opel Vectra C 2.2 dti 92kw 2003 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:12 Претпријатие ,

BMW E36 318is 1993 Avtocentar

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:12 Претпријатие ,

Opel Astra G 1.8 avtomatik plin 1999 Avtocentar

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:10 Претпријатие ,

Citroen Jumpy 1.6 HDI 66kw 2011 Avtocentar

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 12:10 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 190 2.0 benzin 119.000km 1982

5 200 ЕУР

Година: 1983
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун. 12:09 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 123 200d dizel 1981

5 200 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 11:49 ,

Opel Corsa

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
22 јун. 11:35
Линк
Претпријатие ,

Mini Cooper 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 11:02 Претпријатие ,

Fiat 500 2010

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 11:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 2007

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 11:02 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
22 јун. 11:02 Претпријатие ,

Bmw X5 3.5 xdrive

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 11:01 Претпријатие ,

Audi A6 3.0TDI 2013

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 09:17 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 09:13 , ,

Audi A4 2.0 2005

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 05:06 , ,

BMW 525 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
22 јун. 02:31 ,

VW Golf 7 dizel 2016

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 01:32 ,

Se izdava top namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
22 јун. 00:30 ,

Atraktiven plac kaj nova pozarna

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации