Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


22 јун. 00:30 ,

Atraktiven plac kaj nova pozarna

100 000 ЕУР

Број на соби: > 10
22 јун. 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
22 јун. 00:03 ,

Mitsubishi Lancer 2009 benzin plin

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 јун. 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 23:25 ,

Peugeot 307 cc Cabriolet

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
21 јун. 23:18 , ,

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
21 јун. 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 22:32 , ,

VW Golf 4

3 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
21 јун. 21:17 ,

VW Passat 2.0tdi 2006 dsg

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 20:57 ,

Peugeot Expert

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 20:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
21 јун. 20:24 ,

BMW 530 2016

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
21 јун. 20:17 ,

Honda Odyssey EX L mini van 2000

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 20:13 ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ps

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 20:10 ,

Audi A6 3.0 tdi quattro s-line 2004

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 19:37 Претпријатие ,

VW Golf 4 1.9 tdi 2000 so full oprema

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
21 јун. 19:33 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 200 cdi avangard 2006 moze zamena

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 19:31 Претпријатие ,

BMW 118d 2005 donesen od CH moze zamena

4 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
21 јун. 19:05 ,

Kuka vo blizina na Tetovcanka

Број на соби: 4
21 јун. 18:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
21 јун. 18:56 ,

Hyundai Accent Plin Registrirano

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 18:56 , ,

Touran

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:07 , ,

BMW 318 karavan 2010

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 17:57 ,

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
21 јун. 11:28 ,

Skuter Benelli 2013

850 ЕУР

Година: 2013
21 јун. 15:58 , ,

Audi A6 dizel 2004

6 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 12:08 ,

VW Phaeton long version full oprema 2010

9 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации