Македонски | Shqip | English |

11 дек. 19:10 Автомобили , Тетово , Боговиње

Mercedes-Benz C 220 dizel

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 19:10 Автомобили , Тетово

Audi A6 3.0 TDI QUATRO S-LINE

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 17:08 Автомобили , Тетово

Opel Astra E prume prej zvicre

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 16:54 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 118D 2.0

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 16:50 Претпријатие Автомобили , Тетово

Hyundai Tucson 1.6i Executive

19 890 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
11 дек. 16:49 Претпријатие Автомобили , Тетово

FORD FIESTA 1.5 TDCI

6 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 16:00 Станови , Тетово

Se izdava stan vo Tetovo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
11 дек. 14:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

RANGE ROVER SPORT 2.7 DIZEL 4x4 -07 AVTOCENTAR

11 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:53 Претпријатие Автомобили , Тетово

REXTON 3.2i 4x4 113.000km FULL -02 AVTOCENTAR

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
11 дек. 14:51 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 6 2.0 TDI 110ks -09 AVTOCENTAR

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 14:50 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6-brzini -11 AVTOCENTAR

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 дек. 14:50 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 730d FACELIFT FULL REG -06 AVTOCENTAR

8 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:49 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 525d 130kw AVTOMATIK FULL -05 AVTOCENTAR

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 320d 120kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:48 Претпријатие Автомобили , Тетово

BMW 320d 120kw 6-brzini -07 AVTOCENTAR

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:47 Претпријатие Автомобили , Тетово

AUDI A4 2.0 TDI 6-brzini REG -06 AVTOCENTAR

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:45 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6-BRZINI -06 AVTOCENTAR

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:43 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI -05 AVTOCENTAR

3 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:42 Претпријатие Автомобили , Тетово

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw REG. -09 AVTOCENTAR

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

AUDI A3 2.0 TDI 103kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:40 Претпријатие Автомобили , Тетово

PEUGEOT 807 2.0 HDI 6-BRZINI -07 AVTOCENTAR

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:39 Претпријатие Автомобили , Тетово

FORD GALAXY 1.9 TDI 7 SEDISTA -05 AVTOCENTAR

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:37 Претпријатие Автомобили , Тетово

MAZDA 3 1.6 HDI 80kw FULL -07 AVTOCENTAR

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:35 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 59kw FULL -05 AVTOCENTAR

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:32 Претпријатие Автомобили , Тетово

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw reg.-06 AVTOCENTAR

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 14:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

CITROEN C3 1.4 HDI 50kw -06 AVTOCENTAR

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 14:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

MERCEDES E270 CDI 125kw FULL -01 AVTOCENTAR

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток