Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


09 јун. 11:10 Претпријатие ,

VW Golf 1.9 TDI 105 KS ful 2007

5 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 јун. 16:38 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 TDI 75 KS Full 2011

6 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
08 јун. 16:32 Претпријатие ,

BMW 118 D 143 KS Redizajn.Full 2009

7 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 16:17 Претпријатие ,

BMW 320 d 163 KS Avtom.Redizajn 2009

8 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 12:04 ,

Extra Golf 6 20TDI 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 03:29 ,

VW Golf VI

7 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 03:29 ,

STAN POD KIRIJA VO TETOVO

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 јун. 22:15 ,

Xhela

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
07 јун. 21:37 ,

Shitet Polo 1.2 Benzin viti 2010 një vjet regjistrim

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
07 јун. 19:23 ,

Se prodava

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 17:52 ,

BMW e60 530d 3.0

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 17:09 ,

Opel Antara

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 14:40 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA 200 CDI automatic full 2013

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 14:12 ,

Mercedes-Benz E350 amg

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 13:17 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5 DCI 110ks max oprema 2017

13 450 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
07 јун. 11:57 ,

Opel Corsa E 1.3CDTi 2017

8 150 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 18:39 Агенција за недвижности ,

Stan vo nova zgrada

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
06 јун. 09:43 ,

Vend per ndertim

400 ЕУР

Број на соби: 5
05 јун. 22:21 ,

Perfektna OPEL CORSA 1.2 Benzin Automatic Klima

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
05 јун. 22:19 ,

Mercedes-Benz C 220Cdi 2008 avangarde full

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 22:16 ,

Prekrasen Golf 5 1.9 TDI 77KW 4X4 6 Meniac Registriran

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 06:38 ,

VW Golf 7.5 2019

19 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун. 06:37 ,

Shkoda Felicia 1995-God

400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации