Македонски | Shqip | English |
19 септ. 11:29 Куќи/Вили , Валандово

SE IZDAVA KUKA VO VALANDOVO

Број на соби: 4
Површина: 90
04 јан. 02:37 Куќи/Вили , Валандово

Kuka od 120m2 vo selo Josifovo

23 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 120
24 авг. 10:30 Куќи/Вили , Валандово

Se iznajmuva sprat od kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 60
16 фев. 18:00 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Josifovo gorna mala

35 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
Кон почеток