Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 јул. 21:21 Автомобили , Валандово

Fiat punto drange

25 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 01:10 Автомобили , Валандово

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 00:21 Автомобили , Валандово

Kia Ceed vo odlicna sostojba

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 19:51 Автомобили , Валандово

Ssangyong Kyron

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
02 јун. 22:11 Куќи/Вили , Валандово

Se prodavaat dve kuki

23 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
21 апр. 10:04 Автомобили , Валандово

Citroen Xsara Picasso 2.0hdi

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 16:58 Автомобили , Валандово

Se prodava tico

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 22:54 Автомобили , Валандово

Chevrolet Cruze 2.0 LS

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 18:26 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Pirava od 220m2

50 000 ЕУР

Број на соби: 8
21 мар. 00:17 Куќи/Вили , Валандово

Kuka vo Rabrovo Valandovsko

Број на соби: 8
16 фев. 15:46 Автомобили , Валандово

Renault Clio 1.5dci

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
22 дек. 15:16 Автомобили , Валандово

Opel Zafira 1.9cdti 120ks 2006

200 000 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 08:31 Куќи/Вили , Валандово

Kuka so plac vo Valandovo

29 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
30 ноем. 20:59 Автомобили , Валандово

Volvo V40 D2

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации