Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Валандово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


11 ноем. 20:49 ,

Mercedes-Benz E 270

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
13 окт. 10:36 ,

YAMAHA

9 000 МКД

Година: 2002
08 окт. 19:05 ,

Fiat Punto 1.1 sx

Година: 1997
Километража: 75 000 - 79 999
30 септ. 20:07 ,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: > 10
30 септ. 19:59 ,

Apartman se iznajmuva

Број на соби: > 10
30 септ. 19:51 ,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: > 10
30 септ. 02:22 ,

VW Passat

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
20 септ. 22:52 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999
19 септ. 22:13 ,

Kuka vo Valandovo

Број на соби: 3
Површина: 100
15 авг. 17:00 ,

Se izdava

Број на соби: 4
05 јул. 23:05 ,

Alfa Romeo 166 2.4jtd top kola

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 00:12 ,

Mercedese E220 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 21:14 ,

Renault Megane 1.5dci 81kw

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
18 јун. 17:06 ,

Ford Galaxy

2 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 мај 12:14 ,

Mercedes-Benz 220

31 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
21 мај 23:40 ,

VW GOLF 3

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 09:49 ,

Stan vo Valandovo od 99m2

36 700 ЕУР

Број на соби: 4
20 мај 14:20 ,

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 01:13 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Валандово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации