Македонски | Shqip | English |
13 јул. 00:25
Линк
Станови , Велес

Se izdava stan vo centarot na gradot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:17
Линк
Станови , Велес

TROSOBEN PROSIREN STAN ITNO

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120

Денес 00:36 Станови , Велес

Stan vo strogiot centar na Veles

68 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 20:17 Станови , Велес

TROSOBEN PROSIREN STAN ITNO

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 19:42 Станови , Велес

PREKRASEN STAN VO VELES

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 14:06 Станови , Велес

Stan vo Veles

24 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 10:19 Станови , Велес

SE IZDAVA STAN APARTMAN HOSTEL

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 09:06 Станови , Велес

Se izdava stan vo strog centar za kancelarii

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
13 јул. 00:25 Станови , Велес

Se izdava stan vo centarot na gradot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
08 јул. 16:21 Станови , Велес

ODLICEN STAN NA EZERO MLADOST

Број на соби: 2
Површина: 90
07 јул. 15:54 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles

Број на соби: 3
04 јул. 09:55 Станови , Велес

EDNOSOBEN STAN VO VELES

18 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 јул. 18:56 Куќи/Вили , Велес

Kuka na atraktivna lokacija vo Veles

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
28 јун. 09:38 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo naselba Otovica

65 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 јун. 19:00 Куќи/Вили , Велес

Kuka do ezero Mladost

Број на соби: 6
Површина: 200
19 јун. 17:35 Куќи/Вили , Велес

Kuka vo Veles itno ili se zamenuva

Број на соби: 9
Површина: 200
19 јун. 14:44 Куќи/Вили , Велес

Kuka od 50m2

21 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
19 јун. 14:16 Куќи/Вили , Велес

Кuka од 80м2

Број на соби: 4
Површина: 80
18 јун. 19:14 Станови , Велес

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
11 јун. 23:50 Куќи/Вили , Велес

Vikendicka vo Veles

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток