Македонски | Shqip | English |
12 дек. 11:54
Линк
Автомобили , Велес

SEAT IBIZA 1.4 TDI FACE LIFT FR OPREMA -07/06

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999

Вчера 22:47 Автомобили , Велес

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:05 Автомобили , Велес

BMW 330

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:51 Автомобили , Велес , Чашка

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:16 Автомобили , Велес

Audi A4 Avant 2.0 Multitronic

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:26 Станови , Велес

Stan od 38m2 vo Veles

23 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 18:11 Автомобили , Велес

ODLICNO socuvano Volvo S40

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток