Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


16 фев. 17:20 ,

Kuka karabina pred Durutovec so 3 dekari zemja

15 500 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
12 фев. 16:43 ,

Citroen C3 Pluriel 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
11 фев. 15:25 ,

VW Golf 5 1.9 dizel full oprema

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 фев. 15:43 ,

Se izdava namesten stan

Број на соби: 2
05 фев. 22:00 ,

VW Polo 1.4 benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:03 ,

VW Golf 5 2007 4x4

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:20 ,

VW Golf 5 2007 4x4

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 20:21 ,

Seat Ibiza 1.4

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
02 фев. 16:05 ,

BMW 530 3.0d 231ks

6 699 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 22:29 ,

Kuka na Kojnik

Број на соби: 3
Површина: 100
01 фев. 17:32 ,

Seat Leon 1.9 TDI 105hp

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 фев. 10:58 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Coupe C250 bi turbo

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 15:30 ,

Renault Clio dizel 2000

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 јан. 21:13 ,

Mercedes-Benz GL320 CDI

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 17:06 ,

Audi Q 7 2006 3.0tdi

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
25 јан. 16:54 ,

Citroen C4 neuvezuvan socuvan so realni kilometri

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 јан. 15:17 ,

Mercedes-Benz dizel 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
23 јан. 02:53 ,

Seat Leon 1.9TDI

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации