Македонски | Shqip | English |

Велес


15 јан. 15:10 ,

SMART For Two cabrio -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
14 јан. 23:36 ,

AUDI A 6 2.5TDI-150KS EXTRA-FULL -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 19:48 ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD -01 NOV UVZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 18:20 ,

AUDI A3 1.9TDI 110KS KLIMATRONIK -98

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
11 јан. 22:08 ,

NOV I ODMA VSELIV STAN VO VELES

670 ЕУР

Број на соби: 2
11 јан. 19:18 ,

NOVI STANOVI

Број на соби: 2,5
11 јан. 17:26 ,

VW Golf 1 - 84

800 ЕУР

Година: 1984
Километража: 10 000 - 14 999
11 јан. 17:01 ,

Mercedes C200 CDI - 07

15 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 22:09 ,

BMW 530d -99

4 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 20:47 ,

Mercedes E 220 -97

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 15:59 ,

VW Golf 3 - 95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 11:51 ,

Mercedes 300 - 99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 21:48 ,

OPEL ASTA R -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 13:51 ,

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 ,

Citroen Xsara -02 moze zamena za pomala

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:38 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI FUL OPREMA -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:38 ,

FIAT PUNTO 1.9 JDT -01 FUL NOV UVOZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 17:36 ,

SMART FORFOUR -00 PLATENI DAVACKI SUPER CENA

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
07 јан. 17:34 ,

VW GOLF 1.9 TDI PLATENI DAVACKI -97 FUL OPREMA

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:34 ,

MERCEDES C 220 CDI -03

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:32 ,

AUDI A 4 1.9 TDI 4x4 110 KONJA FUL PLA DAVACKI -99

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:32 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI NOV UVOZ FUL OPREMA -01

3 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток