Македонски | Shqip | English |

Велес


08 јан. 13:51 ,

Dvospratna kuka na Kojnik

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
08 јан. 13:27 ,

Citroen Xsara -02 moze zamena za pomala

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:38 ,

FORD GALAXY 1.9 TDI FUL OPREMA -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:38 ,

FIAT PUNTO 1.9 JDT -01 FUL NOV UVOZ

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 17:36 ,

SMART FORFOUR -00 PLATENI DAVACKI SUPER CENA

1 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 95 000 - 99 999
07 јан. 17:34 ,

VW GOLF 1.9 TDI PLATENI DAVACKI -97 FUL OPREMA

1 850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:34 ,

MERCEDES C 220 CDI -03

4 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 17:32 ,

AUDI A 4 1.9 TDI 4x4 110 KONJA FUL PLA DAVACKI -99

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 17:32 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI NOV UVOZ FUL OPREMA -01

3 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 10:47 ,

Renault Megane 1.9 motor 110ks -06

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 04:52 ,

OPEL SIGNUM -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 13:17 ,

Kuka 120m2 vo Recani

Број на соби: > 10
Површина: 160
01 окт. 19:31 ,

Kuka od 150m2 vo Kosturnica super ponuda

Број на соби: 7
Површина: 150


Кон почеток