Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:16
Link:
Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 јун. 11:58
Link:
,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

Вчера 02:01 ,

Povoljno, stan vo centarot vo Veles

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 01:09 ,

Peugeot 307

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 00:30 ,

Fiat 750LE

2 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 40 000 - 44 999
15 јун. 21:18 , ,

Ford Focus 1.8kw 115ks dizel

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 19:55 ,

BMW 525d m-paket

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
15 јун. 19:00 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 18:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 17:40 , ,

Suzuki

2 000 ЕУР

Година: 2007
15 јун. 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 16:32 ,

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Година: 2005
15 јун. 16:26 Претпријатие ,

Nissan Note 1.5 dci 2009 navi facelift

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
15 јун. 16:16 ,

Ford Focus -08

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
15 јун. 16:04 ,

Stan od 64m2 vo Veles

39 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 јун. 15:47 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 5
15 јун. 15:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A180 CDI sport avtomat

3 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 јун. 13:42 ,

Ford Kuga Titanium 2.0 TDCI 4x4 panorama unikat full

8 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 11:16 ,

Opel Zafira 2.0 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:16 ,

BMW X3 2.0 150ks X-DRIVE 4X4

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:16 ,

BMW X3 2.0 150ks XDrive 4X4 itno

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 11:15 ,

BMW X3 2.0 150ks X-DRIVE!! 4x4 ITNO!!!

5 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 09:19 ,

VW Golf 4 1.4 1999

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 08:32 Претпријатие ,

Fiat Punto Grande 1.3 mjet 2009 AC Avto Alex

3 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 08:32 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 panorama

5 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 јун. 06:52 ,

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
14 јун. 23:47 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 21:43 ,

Hyundai Tucson 2.0 crdi

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 21:05 ,

BMW 330

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
14 јун. 21:02 ,

Kuka vo Veles Dolni dukjani

Број на соби: 5
14 јун. 20:51 , ,

Alpina B4

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации