Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 јун. 09:26
Link:
,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5

14 јун. 19:45 ,

Volvo S40 odlicno socuvano 2006

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 19:45 Претпријатие ,

VW Passat 1.9 TDI

3 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 јун. 16:44 ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
14 јун. 15:44 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6HDI facelift 2010

5 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
14 јун. 14:19 ,

Ford Kuga Titanium 2.0tdci 2010

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун. 13:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 10:42 ,

VW Vento 1.8 fabrika

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 10:26 ,

Ford Focus 1.6TDCI 90ks

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 08:44 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2009

3 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 08:16 Претпријатие ,

Ford Fiesta titanium 1.4 Tdci 2009 A.C. Avto Alex

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 08:16 Претпријатие ,

VW Polo 1.4 tdi 2006 4L na 100km AC Avto Alex

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 12:28 ,

Ford KA 2000 collection sport

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 11:58 ,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
13 јун. 09:13 , ,

VW Polo 1.4 tdi 51kw 2005

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
13 јун. 09:03 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
12 јун. 22:48 ,

Се продава фиат мареа

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
12 јун. 22:48 ,

Се продава фиат мареа

1 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
05 јун. 14:12 ,

Kuka za ziveenje

Број на соби: 5
Површина: 150
09 мај 21:49 ,

Ford Mondeo 2.0 tdci 2002

2 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 14:23 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0TDI 4 motion

9 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 18:29 ,

Porsche Cayenne benzin hybrid 2011

28 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
12 јун. 18:22 ,

Bmw 530 E benzin plugin 2018

47 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
12 јун. 14:09 Претпријатие ,

Honda FR-V navi 2.2i ctdi

4 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун. 09:52 Претпријатие ,

Skoda Roomster 1.4 TDI economic 2008 Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 09:52 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 160 CDI avantgarde 2008 Avto Alex Veles

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 17:29 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 tdci 2007 66kw 90ks

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јун. 14:34 Претпријатие ,

Seat Altea 1.9 TDI 2008 kako nov

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 08:43 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B170 2007 sport avtomatik kako nov

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 08:24 Претпријатие ,

Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 2007 AC Avto Alex Veles

3 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 08:24 Претпријатие ,

Suzuki Splash 1.3 DDIS 2011 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
10 јун. 08:24 Претпријатие ,

Fiat Sedici 4x4 1.9 mjet 2007 AC Avto Alex

4 980 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации