Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 јун. 09:26
Link:
,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5
13 јун. 11:58
Link:
,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60

10 јун. 08:23 Претпријатие ,

Opel Astra 1.9 cdti odlicen AC Avto ALex

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 08:23 Претпријатие ,

Hyundai i20 1.4 crdi 2010 Avto Alex Veles

4 680 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 09:16 ,

Kuka vo naselba Otovica

45 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 6
08 јун. 16:10 Претпријатие ,

Fiat Ducato 2.2 2010 Maxi Doka

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 08:01 Претпријатие ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks 2009 kako nov

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 18:29 ,

Chevrolet Cruze LT+ 1.6 124 ks 4 врати

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
07 јун. 11:51 Претпријатие ,

BMW 318D 2006 navi

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 17:45
Link:
,

Nova Kuka

Број на соби: 8
06 јун. 09:26 ,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5
05 јун. 21:54 ,

Kuka od 90m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
05 јун. 09:56 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.6 benz -03

2 490 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 12:54 Претпријатие ,

Skoda Fabia Monte Carlo 1.6tdi 2013

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
04 јун. 11:56 ,

BMW 118D 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 08:15 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.4i PLIN-2010g-FULL

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 14:26 ,

Peugeot 307 2.0 hdi

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 14:22 ,

Stan od 78m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
02 јун. 11:22 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 75ks 2007

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 15:11 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008 68ks facelift

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 13:48 ,

Peugeot 307 2.0 hdi

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 02:33 ,

Mercedes-Benz ML 320 258ks 2006 Automatik

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
31 мај 16:34 Претпријатие ,

VW Passat 1.9tdi 131ks 2001

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 10:51 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D Touring sport 2015 navi

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
30 мај 21:53 ,

Kuka na ulica Rilski Kongres 85 Veles

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 мај 18:03 ,

Audi A3 1.9TDI

2 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
29 мај 14:55 ,

Golf V 1.9TDI vo odlichna sostojba!

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации