Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


26 мај 17:48 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 2014 navi

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 19:15 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
25 мај 12:15 ,

Kuka od 40m2

20 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 40
23 мај 20:22 , ,

GOLF 4 1.9 116 HITNO‼️

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 20:22 ,

Se prodava

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 20:21 , ,

VW Golf 4

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
23 мај 19:56 ,

Opel Antara 2.0 2008 avtomatik

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 21:54 ,

Се издава куќа во Велес

Број на соби: 5
20 мај 08:38 Претпријатие ,

Peugeot Expert 1.6hdi tovarno 2007

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 16:04 ,

Opel Astra H 1.7 ctdi - 2005 god

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:52 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7dti 2011 prv sopstvenik A.C. Avto Alex

6 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
19 мај 11:51 Претпријатие ,

Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

5 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:43 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1,9 JTD A.C. Avto Alex

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 11:43 Претпријатие ,

Opel Vectra DT 1.9 A.C. Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Citroen C3 Picasso 1.6 Hdi panorama 2009

4 690 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.4gpl A.C. Avto Alex

3 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 11:37 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:36 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.6 mJET 2011 Euro 5 A.C. Avto Alex

7 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 11:36 Претпријатие ,

Mazda 3 2.0D 140ks A.C. Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 11:36 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B180 CDI 2008 A.C. Avto Alex Veles

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 11:35 Претпријатие ,

Suzuki Splash 1.3 DDIS 2011 AC Avto Alex Veles

4 390 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
16 мај 12:35 ,

Bmw 120I kabrio 2008

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 07:19 ,

se iznajmuva kukja vo strog centar na veles

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации