Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 08:16
Link:
Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

12 мај 22:15 ,

Stan od 145m2 vo Veles

Број на соби: 3,5
12 мај 07:42 ,

Peugeot 207 SW 1.6 dizel 2010

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 16:55 ,

Peugeot 207 dizel 2010

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 16:25 ,

Bmw X5

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 10:35 ,

Renault Kadjar bose edition 4x4 1.6 dci 131ks

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
11 мај 09:23 ,

Mercedes-Benz A Class 180 so MK registracija

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 16:00 ,

Mercedes-Benz B150 2008

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
10 мај 11:02 ,

Ford Mondeo Ghia 2.2 tdci 115kw 155ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 09:24 ,

Seat Ibiza 1.4 tdi servisna istorija

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
09 мај 22:05 ,

Mercedes E250 Dizel

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 13:03 Агенција за недвижности ,

Stan vo gradba 80m2

54 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
08 мај 20:34 ,

Iznajmuvam stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
06 мај 11:43 ,

Mercedes-Benz S430

6 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 09:28 ,

Ford Fiesta 1.4TDCI 2010 so 130.000km kako nova

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
05 мај 13:46 ,

Opel Astra 1.7cdti

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
04 мај 13:36 Претпријатие ,

PASSAT B6-2009g 1.4tsi-HIGHLINE

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
03 мај 22:50 ,

Golf 5

4 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 14:22 ,

Opel astra cdti 1.7

7 МКД

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
03 мај 09:42 ,

Citroen C3

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
02 мај 20:55 , ,

Peugeot 308 1.6hdi regisrirano

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 мај 16:05 ,

TOYOTA YARIS 1.0 benzin NEUVEZUVANA

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 15:29 ,

FORD B-Max 1.5 TDCi FAP

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации