Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:16
Link:
Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 11:58
Link:
,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

30 апр. 10:10 ,

se prodava mini one 1.6 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 10:07 ,

Se Prodava kukaa vo Veles

22 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 120
28 апр. 17:56 ,

Alfa Romeo MiTo 1.4 benzin i plin

7 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
28 апр. 10:19 ,

kuka novo gradena, plizu pazarot na 2 sprata

59 990 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
27 апр. 03:35 ,

Pezo 308cc 1.6

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:56 ,

Peugeot 308cc 1.6

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:07 ,

Honda Nsr 125cc

800 ЕУР

Година: 2002
23 апр. 13:18 Претпријатие ,

BMW 730

57 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
23 апр. 13:18 Претпријатие ,

BMW Z4

20 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
23 апр. 13:17 Претпријатие ,

Jeep Grand Cherokee

48 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
21 апр. 21:21 ,

Ford Galaxy 2007 mozna e i zamena

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
21 апр. 00:01 ,

Toyota Corolla 1.4 D4D 2005 neuvezuvana

3 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 11:04 ,

Покретен Казан

320 ЕУР

15 апр. 13:16 Претпријатие ,

Nissan 350Z 2003 benzin

12 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
15 апр. 11:31 ,

BMW 118d 143ks

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
15 апр. 10:15 ,

VW Golf V 2.0TDI

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 10:07 ,

Opel Tigra 1.8 Cabrio

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
14 апр. 08:46 ,

Nissan Terrano 2000

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 09:38 ,

Opel Corsa automatic 1995

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации