Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
06 јун. 09:26
Link:
,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5

12 апр. 10:13 ,

VW Passat B5 1.9TDI 131ks

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 08:37 ,

Mercedes B150

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 апр. 01:44 ,

BMW 330 2007 moze i zamena

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 17:50 ,

Opel Corsa D 1.3CDTi 2007 55 kW

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 13:55 ,

VW Touran 1.9TDI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:43 ,

Ford Conect 1.8Dtci

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 13:38 ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2009

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 13:32 ,

Dodge Caliber

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 13:31 ,

Alfa Romeo 147 1.9JTD

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 13:25 ,

VW T5 2.5TDI Tovarno

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 13:22 ,

Ford Focus 1.6 tdci

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 13:22 ,

VW Caddy 1.9TDI 105ks

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 13:15 ,

Renault Laguna 1.9DCI

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 13:06 ,

VW Passat 2.0FSI Turbo 200ks

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 13:03 ,

Fiat Doblo 1.3Multi Jet

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 13:01 ,

Peugeot 607 2.7HDI

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 12:41 ,

Mitsubishi Colt 1.3

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 12:41 ,

Mercedes-Benz S430

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр. 12:29 ,

VW Golf V 2.0TDI 4Motion

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:25 ,

Bmw 730d

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 11:05 ,

VW Passat B7 2.0TDI

11 700 ЕУР

09 апр. 10:59 ,

Ford Focus 1.6 TDCI

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 10:24 ,

VW Jetta 1.6TDI

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 09:57 ,

Opel astra H

3 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации