Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 јун. 16:44
Link:
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 08:16
Link:
Претпријатие ,

Renault Master Termoking 2.5 dci 2009 AC Avto Alex

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 11:58
Link:
,

Peugeot 206 1.1

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

04 апр. 19:39 ,

СЕ ПРОДАВА ИТНО КУЌА !!

45 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 апр. 09:49 ,

Niva so vikendica vo Veles

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
03 апр. 02:40 ,

Se prodava golf 4 1.4 benzin/plin

1 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
01 апр. 20:15 ,

Ford Escort 1.4 Benzin

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 15:33 ,

Peugeot 107 od Ch

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 15:18 ,

Citroen C1 benzin 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
01 апр. 12:54 ,

Opel Insignia Grand Sport 2.0 Diesel 170Ks 2017

20 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
01 апр. 00:36 ,

Kuķa za ziveenje

23 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
30 мар. 14:18 , ,

Renault megane 1.5dci registriran

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:37 ,

Fiat Punto 59kw 1.2 plus ima panorama sto raboti

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:26 ,

FORD StreetKa Cabrio

2 988 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар. 23:25 ,

NISSAN NAVARA NP300 -16

22 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
28 мар. 08:35 , ,

Honda Prelude 1994 2.2 186ks 4ws vetec

5 500 ЕУР Price Reduced

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
27 мар. 16:53 ,

Opel Agila 1.0

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 95 000 - 99 999
26 мар. 11:33 ,

Mercedes-Benz C 220 blue effeciency

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 17:34 ,

Stan na Velesko ezero 100m2

Број на соби: 2
Површина: 100
23 мар. 15:53 ,

Peugeot 307 1.6 hdi 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 11:15 Претпријатие ,

Ford FOKUS 2.0tdci 2005g.

2 790 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 15:05 ,

Mercedes E 270

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
20 мар. 19:15 ,

Piaggo Medley 125cc

2 800 ЕУР

Година: 2016
20 мар. 18:59 , ,

passat

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
19 мар. 11:23 ,

Audi A6 3.0 2005 qvatro

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации