Македонски | Shqip | English |

Corsa | Виница

27 апр. 12:46 ,

Opel Corsa 1.0 benzin -99

880 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
12 ноем. 10:45 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3 66kw 90ks -07

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 09:06 ,

Opel Corsa

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт. 21:14 ,

Opel Corsa

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр. 22:59 ,

Opel Corsa 1.2

Година: 2001
Километража: 5 000 - 9 999
11 септ. 09:44 ,

Opel Corsa 1.2 plin

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
06 фев. 19:18 ,

Citroen Berlingo 2.0 HDI moze i zamena

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

  • Corsa во категорија Автомобили
  • corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Автомобили
  • Corsa во категорија Возила

Кон почеток