Македонски | Shqip | English |
16 јан. 16:41 Станови , Виница

Stan vo Vinica

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 јун. 20:48 Станови , Виница

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VINICA

Број на соби: 4
Површина: 80
16 ноем. 14:35 Станови , Виница

SE IZDAVA OPREMEN STAN VINICA

Број на соби: 3,5
Површина: 80
31 окт. 22:06 Станови , Виница

Stan vo Vinica

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 авг. 09:51 Станови , Виница

Stan od 26m2 vo Vinica

18 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток