Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 јул. 15:01 ,

KUKA VO VINICA ODLICNA LOKACIJA

69 300 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
07 јул. 14:51 ,

Citroen Xsara 1.4i TNG

700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул. 14:52 ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 14:12 ,

FORD 12-M TAUNUS

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
01 јул. 10:40 ,

AUDI A3 -04

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 19:42 ,

VW PASSAT 2.O TDI -10

7 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 17:05 ,

Ford Focus 1.6 tdci 66 kw servisirana i reg

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
25 јун. 20:54 ,

Audi A6 3.0 Quattro Facelift

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 22:36 ,

Opel Vectra a 1.7 turbo dizel

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
18 јун. 18:10 ,

Audi A7 3.0 245hp -11

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 17:54 ,

возна состојба

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 23:42 ,

Zastava 101 GT-55

Година: 1986
Километража: 20 000 - 24 999
21 мај 23:24 ,

BMW 320

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 10:08 ,

DAIHATSU MATERIA 1.5 OD CH

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 01:57 ,

Mazda 6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:14 ,

Kombe KIA Pregio -98

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
15 мај 15:25 ,

Zastava 125 p TNG

Година: 1982
Километража: 55 000 - 59 999
15 мај 15:24 ,

Audi A3 vo odlicna sostojba

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 19:58 ,

Bmw 535D 2012

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 15:51 ,

AUDI A4 B8

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 20:31 ,

BMW 330d

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
24 апр. 08:36 ,

Bmw 320

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 18:54 ,

Mazda 6

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 10:19 ,

VW Tiguan 2.0 170ks nov tip na motor

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 09:08 ,

Fiat Bravo 1.4 12v

700 МКД

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
08 апр. 10:27 ,

Honda CBR125R

2 100 ЕУР

Година: 2013
06 апр. 13:00 ,

AUDI A6

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 00:00 ,

Renault Espace 3.0 -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации