Македонски | Shqip | English |

Виница

30 апр. 20:31 ,

BMW 330d

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
24 апр. 08:36 ,

Bmw 320

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 18:54 ,

Mazda 6

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 20:53 ,

Lancia Delta

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 10:19 ,

VW Tiguan 2.0 170ks nov tip na motor

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 09:08 ,

Fiat Bravo 1.4 12v

700 МКД

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
08 апр. 10:27 ,

Honda CBR125R

2 100 ЕУР

Година: 2013
06 апр. 13:00 ,

AUDI A6

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 00:00 ,

Renault Espace 3.0 -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 20:26 ,

Peugeot 206 1.4 hdi

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 21:07 ,

Renault Kangoo

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 20:33 ,

Audi A4 1.9tdi

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 19:23 ,

Audi A3

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 13:52 ,

Mercedes-Benz E 250 4Matik Zamena moze za pomala

17 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 12:15 ,

MG ZR 160

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
24 мар. 10:15 ,

VW T5 Transporter Kombe

4 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 14:55 ,

Ford 12-M Taunus -70

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
10 мар. 22:06 ,

OPEL ASTRA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 11:36 ,

Fiat Punto

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток