Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 мај 23:55 ,

Terano 2.7tdi

2 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:54 ,

VW TOURAN 2005 DSG 2.0 TDI 140KS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 05:02 ,

Toyota RAV 4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 20:41 ,

SUZUKI GSX R600 AVAILABLE

5 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
17 апр. 22:25 ,

Kola

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
27 мар. 12:21 ,

Citroën C4 1.6 109ks benzin

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 10:13 ,

Opel Astra 2.0 -99

200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 30 000 - 34 999
08 мар. 14:51 ,

Audi A6 B4

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 15:21 ,

FIAT MAREA1.9JTD

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
05 мар. 12:55 ,

Toyota Yaris

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 20:37 ,

VW PHAETON 3.0 TDI V6 4×4

8 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 21:10 ,

Fiat Marea 1.9 jtd

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
02 мар. 10:13 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 6+1

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 15:37 ,

Audi A5 Sportback 2.0 tdi so 170 ks -10

12 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:29 ,

RENAULT ESPACE

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 13:41 ,

Mercedes-Benz ML 400 cdi

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
16 фев. 14:59 ,

Ford Focus -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 03:32 ,

Peugeot 306

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
03 фев. 21:24 ,

Peugeot 407 1.6hdi

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 21:15 ,

Peugeot 106 -97

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации