Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 окт. 16:12 ,

BMW 530 D MANUALE MENUVAC

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 16:00 ,

BMW 530 D RACEN MENUVAC

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 19:42 ,

Fiat 500 1.4 benzin 74 kw -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 септ. 23:35 ,

Audi A4

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
18 септ. 19:00 ,

Peugeot 306

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
11 септ. 23:14 ,

OPEL ASTRA 1.4 16V KARAVAN HITNO

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 14:28 ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
07 септ. 11:20 ,

Volkswagen Passat karavan

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
06 септ. 22:14 ,

Rover Maestro za delovi

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
04 септ. 21:40 ,

YAMAHA R6

Година: 1999
28 авг. 17:44 ,

NISSAN SERENA

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 16:46 ,

Kuka so golem dvor

Број на соби: 8
Површина: 180
27 авг. 15:34 ,

Opel Zafira 2.2 -02

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:58 ,

Fiat Punto 1.2 44kw

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 09:30 Претпријатие ,

Toyota Corolla

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 23:13 ,

KUKA SO KOMPLETEN IMOT

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
19 авг. 08:53 ,

Mercedes Benz

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:47 ,

FORD MONDEO

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 16:02 ,

VW TOUAREG Kupen vo Svecarija

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 15:44 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 11:04 ,

VW Golf

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
01 авг. 13:05 ,

Mercedes c220

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
31 јул. 20:49 ,

VW GOLF 4

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
30 јул. 15:53 ,

Kuka od 100m2 vo Vinica

Број на соби: 4
Површина: 100
28 јул. 15:32 ,

VW Touran 1.9 tdi 90ks

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации