Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Виница , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 22:48 ,

Citroen Berlingo 1.6 HDI 55 kw / 75 ks

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:30 ,

Ranc vo Vinica

Број на соби: 3
Површина: 150
Вчера 08:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 јун. 11:50 ,

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
02 јун. 16:00
Линк
,

Toyota Yaris 2019

11 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
02 јун. 10:19 ,

Audi A5 3.0tdi 239ks sportback 2011

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 15:23 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 105ks

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 00:57 ,

Zastava 101 GT- 55

550 ЕУР

Година: 1989
Километража: 20 000 - 24 999
12 мај 23:17 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2006

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 21:54 ,

Kuka vo Vinica

Број на соби: > 10
05 мај 19:24 ,

Peugeot 405 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 15:05 ,

Hunday Elantra 1.6 benzin 2000

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 13:53 ,

Opel Corsa 1.3 ecoflex 2010

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
18 апр. 13:56 ,

BMVX5

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 50 000 - 54 999
11 апр. 02:03 ,

VW Passat 2008 dizel

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 17:58 ,

Продавам Hyundai Getz 1.1

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Виница не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации