Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на авто делови и опрема

Сѐ од авто делови и опрема на Пазар3.мк!

Продажба и купување на различна авто опрема за сите марки автомобили. Во оваа категорија се огласуваат акумулатори, шофершајбни, клучеви и брави за автомобили, паркинг сензори и друга опрема и делови за Mercedes, BMW, Audi, VW, Ford, Citroen, Fiat, Suzuki и други.


12 авг. 17:38 , ,

Renault Twingo

150 ЕУР

05 авг. 00:28 , ,

Invalidska kolicka

5 000 МКД

Најголемото место за огласување на нови и половни авто делови и опрема за автомобили!

Буквално сѐ за автомобили ќе најдете на Пазар3.мк! Доколку вршите продажба на авто делови регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак имат потреба од некаква опрема за коли, погледнете ги огласите, прочитајте го описот на секој оглас, споредете ги цените и контактирајте го огласувачот за повеќе детали!

 

Акумулатори, радио звучници за кола, заменски клучеви, брави, паркинг сензори, нови и половни шофершајбни за сите марки на автомобили, автодијагностика, гуртни, амортизери, лепила за авто стакла и многу друго. 

 

Купувај и продавај брзо, лесно и едноставно на Пазар3.мк!

Кон почеток