Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

kupuvam zimski gumi - Пазар3 е идеалното решение за сите кои што имаат потреба од зимски гуми од најпознатите брендови

Огласите од типот "kupuvam zimski gumi" - се најпопуларни за време на зимскиот период, а големата побарувачка значи и потешкотии при изборот бидејќи многу модели се веќе купени.


Но, ваква не е состојбата и со Пазар3, бидејќи на нашата веб страна можете да купите секаков вид на зимски гуми, без разлика на типот на вашиот автомобил и тоа од најпознатите производители - Pireli, Michelin, Continental, Windforce, Sava и многу други по најдостапни цени!

Избор на зимски гуми - Совети и информации кои ќе ви помогнат


Како што веќе знаете, во периодот од 15 ноември до 15 март актуелен е законот за задолжително поседување на зимска опрема заедно со сите додатоци. А тоа значи дека вие мора да одберете гума за ваква пригода дури и порано!


За да избегнете санкции, би ви препорачале да започнете со огласување составени од "kupuvam zimski gumi" уште порано!


Дали може да комбинирам летни и зимски гуми?


Да, можете доколку е пропишано со закон. Но, би ви препорачале да го опремите вашето возило со 4 зимски гуми наместо со 2 бидејќи ваквата практика исклучително влијае врз квалитетот на возењето.


За ваша информација, инсталирањето на само 2 предни зимски гуми може да направи повеќе штета отколку добро, поради фактот што задните гуми би се соочиле со послаба тракција при нагло или нормално кочење.Како да објавам оглас кој ќе ми гарантира брзо купување?


Постојат повеќе начини кои ќе ви помогнат кон реализирање на вашата цел. Една од нив е да користите повеќе варијации на "kupuvam zimski gumi" "се купува зимски гуми" и да ги употребите и во насловот и во другиот дел од огласот.


Исто така, освен "kupuvam zimski gumi" бидете и подескриптивни преку нагласување на брендот, моделот и цената заедно со вашиот телефонски број. На овој начин ќе бидете побрзо контактирани, а веќе од следниот ден ќе имате комфорно возење!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации